De Prinsessehulde in het Stadion te Amsterdam <l mëssêmêêê ■^0 x. r wmmmmwi - Een Hollandsch landschap in de omgeving van Parijs. De tulpenvelden in de omgeving van Parijs, staan momenteel in vollen bloei. De bloemenpluksters aan den arbeid In Tel Aviv na een der jongste demonstraties tus- schen Joden en Arabieren. Een groep Joodsche arbeiders wordt uitgezonden om de orde te her stellen Gezagvoerder Balik en radio-tele grafist Mika van het bij Elburg ver ongelukte Tsjechische vliegtuig ver toeven nog steeds in het Sophia- ziekenhuis te Zwolle en hebben over gebrek aan belangstelling niet te klagen In het Stadion te Amsterdam werd Woensdagavond een hulde ge bracht aan H. K. H. Prinses Juliana, waarbij o m. een fakkeloptocht plaats vond. H. K. H. Prinses Juliana temidden der autoriteiten op de tribune 'trai De Davis-Cup-wedstrijden te Barcelona. - Een overzicht tijdens de partij Von Cramm en Lund (voorgrond) en Blanch en Maier (Spanje) De burgemeester van Wijk aan Zee, de heer H. Rothe, heeft Woens dag afscheid van zijn gemeente genomen. De voorzitter van het huldigingscomité biedt den scheidenden burgemeester een album aan Midden tusschen de Berg in actie tijdens narcissen. De Amerikaansche miss Patty de dames-golfkampioenschappen te Maid stone (Eng.) Ten overstaan van een commissie hebben deze week overnemings- proeven plaats gehad van de eerste van een nieuwe serie Fokker f 4 vliegtuigen, van welk type reeds eerder een groot aantal aan de Kon. Marine voor den dienst in Ned. Indië werd geleverd Een zeldzaam jubileum. Het echtpaar Silievis vierde Woensdag zijn 67-jarigen bruiloft. De b 88 jaar oud Koekkoek te Vijfhuizen ruigom is 90, de bruid

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1936 | | pagina 4