bessynië teruggekeerd. H. K. H. Prinses Juliana sprak Dinsdag de leden der Ned. Ambulance in Abessynië na hun terugkeer in Rotterdam toe in een der loodsen van den Kon. Hollandschen Lloyd. Tweede van links: dr. Ch. W. F. Winckel De negende en op één na de laatste overspanning voor de nieuwe verkeersbrug over den Moerdijk is Dinsdag geplaatst. Het transport bij het verlaten van de werf Van Penn Bauduin te Dordrecht (boven). Onder: de plaats van bestem ming is bereikt; de negende overspanning rust op haar peilers Een merkwaardige tegenlicht-opname tijdens de schermwedstrijden Oxford tegen Cambridge, welke te Barnes zijn gehouden De leden der Nederlandsche ambulance in Abessynië zijn Dinsdag met het s.s. .Palembang" te Rotterdam aangekomen. - Bij het verlaten van het schip werden zij door familieleden en vrienden hartelijk toegejuicht De ministers Deckers en Gelissen brachten Woensdag te den Haag, een bezoek aan den Internationalen Tentoonstellingstrein, welke mo menteel een bezoek aan ons land brengt. De ministers tijdens da bezichtiging Een lustig Tiroolsch gezelschap Weenen een zangnummer ten de Oostenrijksche hoofdstad geeft in een der straten van beste, als besluit van de in gehouden „Werbewoche" De beide zonen en de schoonzoon van Mussolini zijn te Rome teruggekeerd na hun krijgsverrichtingen in Abessynië. Even na de aankomst op het vliegveld Littorio, waar een hartelijke begroeting plaats vond Op het vliegveld bij Hayes (Eng.) zijn wed strijden voor de jeugd gehouden met model vliegtuigjes, waarbij merkwaardige exempla ren aanwezig waren

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1936 | | pagina 4