Binnenland. Plaatselijk Nieuws. Predikbeurten. dat Mr. Ries de leider was van de transferonderhandel, met Duitsch- land, daar als vertegenwoordiger van de Nederlandsch-Regeering op trad en voor een dergelijk1 delict on middellijk1 na zijn terugkeer gearres teerd moest worden. Waarschijnlijk behooren onder de gearresteerden nog1 eenige anderen van onze verte genwoordigers in het buitenand. •Aan den anderen kant mag ^en woord van hulde aan den Haagschen Hoofdcommissaris van Politie de heer tVan der ;Mey niet achterwege blij ven, daar hij deze zeer moeilijke en penibele kwestie zonder aanzien des persoons en met een bewonderens waardige activiteit heeft aangevat. Hij heeft hierdoor de smet die door het optreden van Zijn voorganger wel licht op het Haagsche politiewezen was geworpen volkomen uitge- wischt en Wij kunnen weer trots zijn op de. naam en de zuiverheid van het politiewezen in ons land. (Nadruk' Verboden). DANKBETUIGING VAN H. M. DE KONINGIN. H.M. 'de Koningin heeft den bur gemeester van Amsterdam uitgenoo- diigd, aan de burgerij van de hoofd stad Haar groote erkentelijkheid te be tuigen voor de hartelijke wijze, waarop deze ook ditmaal Haar en hlaar Doch ter heeft ontvangen. o VERKEERSONGELUKKEN. In Slenaken kwamen een auto* en een motorrijder met elkaar in botsing. De duo-ryder van R. uit Arnhem werd van den motor geslingerd en per auto naar het ziekenhuis te Maastricht vervoerd. In Wel ten-Heerlen is de 42 jarige W. door een auto aangereden. Zijn toestand is zorgwekkend. o DOOR TRACTOR GEDOOD. De 26 jarige J. Hoser is op het terrein aan den Breeden Hilledijk te Rotterdam onder een omvallenden tractor geraakt, waardoor hem de borstkas werd ingedrukt. De man werd in zorgwekkenden toestand naar het ziekenhuis overgebracht, waar hij kort na aankomst is overleden. o OPLICHTING VAN f 29.000. Een koopman te Amsterdam heeft bij de politie aangifte gedaan dat hij door een aldaar wonenden makelaar is opge licht voor een bedrag van f 29.000 De makelaar heeft zich per vliegtuig naar Weenen begeven. o DE ONBEWAAKTE OVERWEG. Op den onbewaakten overweg is de melkknecht P. Peters te Weert met zijn melkwagen door een trein gegrepen en eenige meters meegesleurd. De man werd bij de botsing gedood. Zyn zoontje, dat bij hem op den wagen zat, kwam er met lichte verwondingen nog vrij goed af. Het slachtoffer was 38 jaar, gebuwd en laat 7 kinderen achter. o SMOKKELAAR DOODGESCHOTEN. Woensdagmorgen is naby de Belgische grens te Maastricht de 26 jarige onge huwde Bierman uit Maastricht, toen hij met een auto geladen met suiker en mar garine, op sommatie van de ambtenaren niet wilde stoppen, doodgeschoten. De auto met smokkelwaar is in beslag ge nomen. o ZWARE BRAND TE OLDEBROEK. Woensdagmiddag omstreeks vijf uur ont stond, waarschijnlijk doordat kinderen met lucifers speelden, brand in een hooiberg, staande bij de woning van den landbouwer H. Boeve te Oldebroek. Door den wind sloegen de vlammen over op de twee na by gelegen woningen, die ook een prooi der vlammen werden. Twee huizen, drie hooibergen en twee schuren gingen geheel verloren. a OPENING WAALBRUG DOOR DE KONINGIN. Van officieele zijde is te Nijmegen be richt ontvangen, dat de Koningin, verge zeld van Prinses Juliana, op 16 Juni a s. de Waalbrug zal openen. De beide vorstinnen, die in de mor genuren een bezoek zullen brengen aan Arnhem en Eist, kunnen tusschen twaalf uur en half een aan den ingang van de [Waalbrug te Lent worden verwacht. Voor de officieele opening van de brug zal het woord gevoerd worden door Z. Exc. den Minister van Waterstaat, jhr ir. O. C. A. van Lidth de Jeude, door den Commissaris der Koningin in de pro vincie Gelderland mr. S. Baron van Heem stra en door den burgemeester van Nij megen den heer J. A. G. Steinweg. A ATTRACTIE ZOMERPOSTZEGELS. Het comité voor de Zomerpostzegels (welke bijzondere zegels worden uitgege ven ten behoeve van noodlijdende kunste naars en hulpbehoevende t.b.c. lijders) heeft aan het koopen dezer bijzondere postzegels een alleraardigste verrassing verbonden. Ieder, die een briefkaart, ge frankeerd met drie zomerpostzegels van 6 ct. (thans 10 ct.) inzendt aan het Lan delijk Comité (adres Overtoom 187, Am sterdam-W.), ontvangt een keurig uitge voerd en door den A.N.W.B. samenge steld zikatlasje cadeau. Men kan in plaats van een gewone briefkaart ook een ge drukte bestelkaart (verkrijgbaar bij de plaatselijke postzegelcomité's) met de drie zomerpostzegels van 6 ct. beplakken en bij het Landelijk Comité inzenden. Van deze inzenders ontvangen er duizend nog weer een extra premie, bestaande uit tal van waardevolle pryzen (waaronder een auto, flitsen, schilderijen, reizen, enz.), die onder toezicht van een notaris bij loting zullen worden toegewezen. Het volgnummer, dat de bestelkaart of brief kaart bij ontvangst gegeven wordt, is ook het nummer voor de verloting. Bovendien geeft het Comité voor de Zomerpostzegels ter vergrooting der in komsten een serie prachtige prentbrief kaarten uit, gewijd aan sport en toerisme en samengesteld door den A.N.W.B Een pracbtgelegenheid om in bet zomerseizoen toepasselijke correspondentiekaarten te ge bruiken. De prentbriefkaarten zijn n.l. gewijd aan de auto-, paarden-, rijwiel wandel- en zeilsport en aan het kam peeren. De prentbriefkaarten zijn verkrijgbaar bij de plaatselijke postzegelcomité's, tegen 25 cent per serie var. zes. —o WEGGELD NOORD-BRABANT. In den loop 'der volgende maand zullen bij de Rijksontvangers voor het eerst worden, verkrijgbaar gesteld z.g. vacanüekaarten voor rijwielen. Deze kaarten zijn ingevoerd bij besluit der Staten van 26 Juli' 1935. Zij zuilen gel dig zijn voor het driemaandelijksche tijdvak 1 Juli tot en met 30 September a.s. De verschuldigde belasting be draagt f 1.25. Ook voor jeugdige per sonen, die gedurende de vacantie-maan- den meer dan anders van hun rijwiel gebruik maken, lijkt deze kaart zeer aantrekkelijk. Wenscht men na September a.s. het gebruik van den provincialen weg voort te zetten, dan kan tegen bijbetaling van f 1.25 een voljaarskaart verkregen worden, die het recht geeft gedurende de rest van het belastingjaar, dus tot 1 Mei 1937, ongestoord over den pro vincialen weg te rijden. De aandacht wordt er verder op ge vestigd, dat bij bekeuring behalve de justitieele boete nog een aanslag te betalen zal zijn. Deze aanslag zal bij bekeuring in de maanden juli, Au gustus en September a.s. volgens de weggeldverordening niet fl.25 (prijs van de rijkaart), doch f 2.50 bedragen, zoodat liet ook om deze reden, beter is geen risico te loop en. o DOODELIJKE VAL. De 55-jarige gehuwde monteur W. A. Blom te Alp hen a.d. Rijn i,s van een ongeveer zes meter hooge breek- installatie gevallen. De man is daar bij vermoedelijk met het hoofd op een 'stapel tegels terecht gekomen, waarbij hij zulke ernstige verwondingen .op liep, dat hij korten tijd later in het diaconessenhuis te Leiden aan de ge volgen is overleden. o VAN HET DAK GEVALLEN. De 36-jariige mevr. G. v. L. L. was bezig haar nieuwe woning in de Vij verlaan 8a te Overschie in orde te maken. Bij het schoonmaken begaf zij zich naar het dak en is daar vermoe delijk over de antennedraden gestrui keld. In haar angst te vallen sprong zij van het dak in den tuin en kwam te recht op het vier meter uit den gevel staande kippenhok. Zij brak haar rechterpols en werd met zware inwendige kneuzingen be wusteloos opgenomen. Per Roode Kruiiisauto is zij naar Eudokia ver voerd. Haar toestand is ernstig. DOODELIJKE AANRIJDING. Woensdagmiddag is het 4-jarig doch tertje uit het gezin Vriens te Baarle- Nassau, dat plotseling van achter het huis den weg opliep, gegrepen door een vrachtauto van den Wegenbouw. Het kind werd opgenomen met twee gebroken beenen en een zware her senschudding en is na eenige oogen- blikken overleden. Het ongeluk ge beurde op Belgisch grondgebied. o GROENTEN-, FRUIT- EN BEOEr [MENTENTO ONSTELLING TE GORINCHEM 1936. De navolgende instellingen en per sonen hebben prijzen beschikbaar ge steld Algemeene Koopmans- en Wink'e- liersvereen. te Gorinchem, 3 plaquet tes. Coöp. Landbouwvereen. „Samen werking" te Giessen-Nieuwkerk, 3 verg. zilv. med. Veilingsver een. te Utrecht, 1 verg. zilv. med. .Goöp. Boerenleenbank1 te Gorin chem, 1 verg. zilv. med., 1 zilv. med., 1 verg. bronzen med. Vereeniging voor huisvrouwen te Gorinchem, 1 zilveren med. Proeftuin te Gorinchem, 1 verg. zilv. med. Veilingsvereen. Geldermalsen e.o., 1 verg. zilv. med. Th. Brouwer, Inspecteur v. h. L. O. te Gorinchem', 1 zilv. med. Mr. Dr. A. den Dekker, gewezen bankdirecteur te Gorinchem, 2 zilv. med. F. J. Folkers, Burgemeester der gem. Ark'el, 1 verg. zilv. med. W. Zeeuw, Burgemeester der gem. Noordeloos, 1 verg. zilv. med. H. BLok, Burgemeester der gem. Almkerk', 1 zilv. med. J. v. d. Lely, Burgemeester der gem. Woudrichem, 1 zilv. med. A. H. Klokke, notaris te Gorin chem, 1 verg. zilv. med. D. J. du Croo, Voorzitter Boe renleenbank, 1 verg. zilv. med. Th. A. Beausiar, lid van den raad. te Gorinchem) 1 verg. zilv. med. E. G. Q. van Tilburg, lid van den raad te Gorinchem; 1 verg. zilv. med. Tuindersvereeniging Vianen e.o., 1 zilveren krans. Holl. Mij. van Landbouw te Go rinchem, 2 verg. zilv. med. Vreëken's Zaden té Dordrecht, 1 verg. zilv. med. Mogen op deze toezeggingen voor het welslagen dezer belangrijke on derneming nog vele volgen, te meer omdat de belangstelling yoor de ten toonstelling steeds toeneemt. Die navolgende personen hebben zich bereid verklaard als lid der jury te fungeeren Afdeeling groenten en fruit Ir. J. Leenderts', Rjijkstuinbouwcon- sulent te Utrecht. K. Wiersma, ex-rijkstuinbouwcon- sulent te 's-Gravenhage. J. v. d. Pols Pz'., Voorzitter kring van veilingvereenigingen „De Zuid- Hollandsche Eilanden" te Rhoon. Afdeeling bloemen Ir. C. Koeman, R 'i jk's tu inbeu wc on - sulent te Aalsmeer. C. M. Knopper Tzn., bloemist te Utrecht. j 't I I j Als etaleur der tentoonstelling is aangewezen de heer P. v. d. Vliet te Vleuten, die z'ijn sporen op dit gebied wel heeft verdiend. HEUSDEN. Gevonden voorwerpenEen portemonnaie met inhoud en een mes. Te bevragen bij1 den Brigade Com mandant der Koninklijke Marechaus see alhier. In de Donderdag gehouden vergaderingen van Stemgerechtigde Ingelanden en van het Dagelijksch Bestuur van het Waterschap „de Bin nen Oude Maas," is- respectievelijk tot Lid en Voorzitter van het Da- gelijksch Bestuur herbenoemd, de Heer Chr. A. J. van Herpt te Herpt. Op het Consultatiebureau alhier, waren Dinsdag aanwezig 24 moeders met hare zuigelingen, n.l. uit Heusden 10, Genderen 3, Heesbeen 1, Aalburg 2, Wijk 4, Veen 1, Drongelen 1, Herpt 1 en Eethen 1. De gelukkige winnaar van de Hoofdprijs der verloting ten bate van de voetbal vereeniging Juliana" alhier, was de heer S. Beetsma Zuivelfabriek Varsseveld (G.). Hedikhuizen. Alhier werd aanbe steed het bouwen van een vergaderzaal, aan het bestaand woonhuis met café van den heer J. van Dal alhier, onder archi tectuur van den heer Jos. van Gerven te Herpt. Ingeschreven werd als volgt P. Groffen te Haarsteeg f783. M. van Bokhoven te Vlymen 775. Th. van Horen te Herpt 747. M. Siegers te Haarsteeg 686. Th. Lommers te Drunen 679. J. M. van Veluw te Haarsteeg 610 P. A. Kramer te Genderen 548. Het werk werd aan den laagsten in schrijver gegund. ALMKERK. Door de Gem .-politie alhier, zijn reeds enkele ingezetenen dezer Gemeente verbaliseerd, wegens het niet aansluiten van hun woning aan de Waterleiding van de N.V. Water leiding Maatschappij' Noord West Brabant. Bij den heer H. W. Kloots al hier, is een postduif komen aanvlie gen, gemerkt 2/34/2263. J.l. Woensdagmorgen werd tij dens het wisselen, de woning van den heer C. v. Varik' alhier, zoodanig door een vrachtauto beschadigd, dat de Gemeente-politie deze zaak' in han den heeft, temeer daar bedoelde vrachtauto is doorgereden. Zijn wij goed ingelicht, dan is het nummer der auto en de naam van den bestuur der- reeds bij de politie békend. BENEDEN-LANGSTRAAT. Naar vette varkens bestaat ge regelde vraag. Men besteedt 32 33 cent per K.G., levend gewicht. Biggen worden verhandeld van f 10 a £14 per stuk'. CAPELLE. De korfbalvereeniging „K.I.O.. L." speelt a.s. Zaterdagmiddag voor de competitie van den Dordtschen korfbalbond tegen „Rust Roest" van Nieuwendijk. De landb.-invertarisatie heeft in deze gemeente bijna haar beslag gekregen. Zij die meenen voor hun bedrijf voor deze inventarisatie in aan merking te komen en bij wie nog geen telling heeft plaats gehad, kun nen zich alsnog vervoegen bij den voor deze gemeente daarvoor aan gewezen teller. Door de gemengde zangveree- niging ,,'tRozéknopje" en het mu ziekgezelschap „Kunst na Arbeid", alsmede door het kinderkoor, onder- afdeeling van ,,'t Rozeknopje," zal a.s. Zaterdag 30 Mei des avonds 8 uur op de muziektent over de Binnenha ven het eerste der voor dezen zomer vastgestelde concerten gegeven wor den. Het programma vermeldt on der meer de beide nummers, waar mede 'het muziekgezelschap a.s. Maan dag uitklomt in de Superieure afd. op het concours te Woudrichem, alsmede een drietal nummers van het kinder koor. Op Maandag 2en Pinksterdag zal een vijftal van de hengelaarsver- eeniging „De Maasmond" deelnemen aan den kiorpswedstrijd van het te Rhenen te houden hengelconoours, terwijl aan den aldaar te houden per- soneelen wedstrijd ook door enkele leden zal worden deelgenomen. We wenschen onze hengelaars dien dag goed succes toe. In opdracht van den heer Jac. de -Jong te Sprang werd door den bouwkundige j. Micliaël alhier, aan besteed het bouwen van een woon huis, waarvoor alsvolgt werd inge schreven A. Rpovers, Waspik. f 2523 Gebr. de Graauw, Waspik, f 2447 J. W. Nieuwenhuizen, Sprang, f 2397 H. -Mplenschot, Kaatsheuvel. f 2390 Gebr. jSipierings, Capelle, f 2380 A. J. Dijkstra, Capelle. f2308 Mahieu en v. Helst, Waalwijk, f2279 tl. Boot en Zn., Waalwijk. f 2264 H. Wagemakers, Capelle. f 2248 E. Maas, Waalwijk, f 2235 J. Hoogendoorn, Waalwijk. f2184 Kramer, Gencleren, f2178 Gebr. v. Willigenburg, Sprang, f 2096 Alb. Hoefnagel, Capelle. f 2077 Gunning volgens bestek. DUSSEN. In den avond van 30 Septem ber bestuurde G. O., wonende te Haarlem een autobus en reed daarme de onder de gemeente Dus'sen op den weg gaande van Breda naar Gorin chem. Voor de autobus', aan de rechter zijde van den weg, reed een met paard bespannen 'kiar waarop gezeten waren iMj. Pruissen en diens zoon Gerrit. De autobus botste mét groote kracht tegende kar aan. Vader en zoon werden van de kar geslingerd en werden ernstig gewond. De zoon werd naar het Theresia-ziékengasthuis te Raamsdoriksveer vervoerd, alwaar hij spoedig overleed. 'Door #de Rechtbank' ,te Den Bosch was O. 'wegens het veroorzaTkfen van dood door schuld veroordeeld tot drie maanden hechtenisstraf. Zoowel lO. als de Officier van Ju stitie hadden hooger beroep tegen het vonnis aangeteéklend. De verdachte was niet verschenen, zoodat de zaak' bij verstek werd be handeld. Uit het getuigenverhoor bleek, dat de autobusbestuurder had gereden met een snelheid van 70 K.M. per uur en met slechte lampen. De Advocaat-Generaal eischte drie maanden hechtenisstraf en ontzegging van de bevoegdheid om motorrijtui gen te besturen voor den tijd van een jaar. De finten-vis'scherij brengt mo menteel heel wat opleving onder de visschers alhier. Hoeveelheden van tot 500 stuks per nacht zijn geen zeldzaamheid. De prijzen varieeren thans van '5 tot 7 cent. Voor het landbouwbedrijf in den Biesbosch is tusschen de werk!- geversvereenigingen en de drie land- arbeidersbonden voor 1936—1937 een collectief arbeidscontract gesloten op grondslag van een minimum uurloon van f 0.23 voor volwaardige arbeiders en van een minimumweékloon van f 12 voor de maanden Dec., Jan. en Febr. Tot nummer één op de voor- drachtlijst voor Heemraad van den Zuid-Holl. Polder alhier, is gekozen de heer E!. v. [Moergestel, alhier in plaats van den aftredenden functiona ris den heer J. v. Honsewijk, thans te Dongen. J.l. Zondagmorgen werd Ds. v. d. Berg, overgekomen van hier te Linschoten bevestigd door Ds. Koster van Montfoort, met een pred. over Psalm 90 vers la. Des n.m. deed Z.Eerw. zijn intrede met een pred. over Efeze 2 vers 17. Toespraken werden gehouden door den bevestiger tevens consulent en Ds. Plantiger van Harmeien, namens de Ring. Ds. v. d. Berg werd toege zongen Psalm 90 vers 9. EETHEN. Dezer dagen is een zoon van oud-burgemeester Brune alhier, tot burgemeester van de gemeente Ma- klassar geïnstalleerd in tegenwoordig heid van den gouverneur van Celebes, civiele en militaire autoriteiten en voorzitters van de Kamer van Koop handel en Handelsvereenigingen. s GRAVENMOER. Het fanfarecorps „Euterpe" zal haar medewerking verleenen aan de grootsch opgezette feesten van de Harmonie te Dongen, welke gehou den worden op 3031 Mei en 1 Juni. NIEUWENDIJK. Tot Voorzitter van de veree niging voor ziekenhuisverpleging „In liefde bloeiende" is gekozen, Burge meester W. Beukenkamp. Naar we vernemen heeft de Chr. Muziékvereeniging „Crescendo" alhier, het voornemen om in 1937 een concours te organiseeren, ter gelegen heid van het 5-jarig bestaan der ver eeniging. De heer H. de Bok, timmer man-aannemer alhier, is als laagste inschrijver opgedragen het bouwen van een dubbel woonhuis, voor reke ning van den heer A. de Jong te Sleeuw! jk. Naar we vernemen hoopt de ijsclub „De Eendracht" half Juli een openluchtbazar te organiseeren. De netto-opbrengst zal dienen tot ver sterking der kas. OOSTERIIOUT. De Jongeboerenstand hield haar vergadering, welke goed be zocht was. Bij de bespreking over het onderhoud van het proefveld werd besloten, dat elke iweek 5 le den zullen zorgdragen voor dit werk. Verder werd besloten om op Don derdag 4 Juni, een reis naar Nijme gen te maken. WIJK. Het bestuur van de Chr. School op Geref. Grondslag alhier, heeft besloten de Bijzondere School op 3 Juni a.s., officieel te openen. 31 MEI en 1 JUNI (Zomertijd) Seusden, 10 u. de heer Brunklaus en 6 u. ds. Tasseron Ger. Kerk, 10 leesdienst en 2.30 u. ds. Jonker ialburg, 3 u. ds. Bousema, Sprang Ger. Gem. 10,30 en 7 u. leesdienst ialat, Geref. Kerk, v.m. en n.m. leesdienst. Geref. Gem. vm. en nm. leesdienst. Ger. Kerk, 10,30 en 3 u. ds. Bakker llmkerk. 10,30 en 7,30 u. ds Reijenga 1 Juni 10,30 u. dezelfde Geref Kerk 10,30 en 3 u ds. Hakman B'broek, 10,30 u. ds. Kruys Voorberge Bruchem, nm ds Boogaard Capelle, 9,30 u. ds. Cuperus Ger. Kerk, 9,30 en 2,30 u. ds. Keizer Doeveren3 u. dr. Tjalma Ous&enHank, 10 u. leesdienst (Binnen) 7 u. ds. Henkels Ger. Kerk, 10,30 en 3 u. ds. Hindriks Drongelen, 6,30 u. ds. Hofman, Besoijen Eethen10.30 u. da. Tasseron denderen10,30 u ds. Kuyper 1 Juni geen dienst Giessen, 7 u. ds. Beerekamp Giessen-Rijswijk, Ger. Kerk, 10,30 en 2 u. ds. Heiner 's-Gravemoer, 9,30 u. ds. v. d. Roest 1 Juni 9,30 u. dezelfde Geref. Kerk, 9,30 en 2,30 u. ds. Koe nekoop 1 Juni geen dienst Chr. Ger. Kerk 9.30 en 6 u. ds Baas 1 Juni 9,30 u. dezelfde üeesbeen, 1 Juni 10 u. ds. Hofman Kerkwijkgeen dienst Meeuwen, 10,30 en 7,30 u. dhr. v. d. Endt, Aalst Ger. Gem. 9,30 en 6 u. leesdienst Nederhemert, Nz. 3 u. ds. Visch Nieuwendijk, Ger. Kerk, 10,30 en 7 u. ds. H. de Bruin Ger. Kerk, vm. en nm. leesdienst Geref. Gem., 10,30 en 6,30 u. leesdienst Raamsdonk V.) 2,30 u. n (D). 9.30 u. ds' U08t (V.), 1 Juni 9 30 u. dezelfde Evangelisatiegebouw „Eben Haezer- 9,30 en 2 u. dhr. Paul 1 Juni 9,30 u dezelfde Ger. Kerk, J),30 leesdienst en 5,30 u. ds. v. Maare ileeuwijk, 10 n. ds. de Leeuw Geref. Kerk, 10 en 7 u. ds. v. Reenen Sprang, 9,30 u. ds. Bousema 1 Juni 9,30 u. ds. Tasseron, Eethen Ger. Kerk, 9 30 en 3 u. ds. Hagen 1 Juni 9,30 u. ds. de Wit, 's Bosch Uitwijk, ds. Henkels 1 Juni 10.30 u. dezelfde Veen, 10,30 u. dr. Tjalma en 7 u. lees dienst 1 Juni 10,30 u. dr. Tjalma Ger. Gem., vm en nm. leesdienst Wijk, 10.30 u. ds. Gobius du Sart Waardhuizen, Ger. Kerk, 10,30 en 3 u. ds. Bokma Werkendam, 10 u. ds. Beerekamp en 6 u.? Ger. Kerk, 10 en 6 u. ds. Jonker Ger, Gem. 10 en 6 u leesdienst Chr. Ger. Kerk, 10 en 6 u. leesdienst 1 Juni 2 30 u. ds. Smits Woudrichem, 10 en 6,30 u. ds. de Bruin Well, 3 u. ds. Beens Ger. Kerk, 10.30 en 3,30 u. leesdienst Waspik, 2 u. ds Hofman Zuilichem, vm. leesdienst Ger. Kerk, vm, en 'sav. ds, Voor- neveld Ammerzoden, g en dienst Andel,

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1936 | | pagina 2