De „Queen Mary" voor haar eerste Oceaanreis vertrokken. Een luchtfoto van het vertrek van de .Queen Mary", het grootste mailschip ter wereld, vanuit de haven van Southampton voor haar eerste reis naar New-York Het laatste bezoek van H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana tijdens Haar verblijf in de hoofdstad gold Woensdagmiddag het Conservatorium aan de Bachstraat. - De aankomst der vorstelijke personen voor het gebouw De tennis-finale heeren dubbelspel te Parijs. Een overzicht tijdens de partij Borotra - Bernard tegen Hughes-Turckey Een felle brand heeft de orgelfabriek en muziekwinkel van de Gebr. Spanjaard aan de Langstraat te Alkmaar geteisterd. De ruïne der verbrande instrumenten Te Twello vond Dinsdag het huwelijk plaats tusschen den heer J. G. W. H. baron van Sijtzama en jvr. Th. E. baronesse van der Feltz Na de huwelijksinzegening vond een inspectie plaats der Geldersche ruiters, waarvan de bruidegom voorzitter is Het Japansche marine-opleidingsschip .Kaio-Maru met aan boord 78 cadetten, maakt een Oceaan reis naar Amerika, Hawaii, Australië en de Zuid zee eilanden. Het vertrek uit Tokio Een typisch Japansch gebruik, is het «feest der jongens", waarbij o.a. uit de huizen dergenen die jongens in hun familie hebben, palen worden uitgestoken waaraan papieren vis- schen zijn bevestigd De IJselbrug bij Zutphen wordt thans gemoderniseerd. Het verouderde klapgedeelte wordt door een hefbrug vervangen, terwijl de rijwielpaden buiten de brug zullen komen en het wegdek van beton zal worden. De voorbereidende werkzaamheden Drie personen werden ernstig gewond bij een botsing tusschen een tramwagen en een luxe auto op den hoek van den Schiedamschen Singel en Witte de Withstraat te Rotterdam. De auto werd deerlijk gehavend ..Nïahmoud van den Aga Khan passeert als eerste de finish van oe beroemde paardenrace, welke Woensdag te Epsom (Eng.) gehouden werd

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1936 | | pagina 8