Het Universiteitsjubileum te Utrecht. Historische feesten Prins Gustaaf Adolf, Prinses Sibylla en Prinses Margaretha van Zweden gedurende het défilé tijdens de internationale bijeenkomst van padvind- sters te Stockholm Crawford in volle actie tijdens de internationale tenniskampioen schappen te Wimbledon Een Letlandsch militair eskader bestaande uit drie watervliegtuigen arriveerde Woensdag op Schellingwoude. Volgens landsgebruik werd aan den comman dant van het eskader bij de verwelkoming brood en zout aangeboden, door het dochtertje van den consul van Letland, de heer Mensjou De groote historische optocht, voorstellende den intocht van Prins Willem van Oranje als stadhouder van Utrecht trok Woensdagmiddag bij gelegenheid van het derde eeuwfeest der Utrechtsche Universiteit door de Domstad Paardjerijden. Kroonprins Boudewijn van België tijdens vroolijk spel aan het Noordwijksche strand met Jan Hein van de Mortel Te 's Hertogenbosch wordt een cursus voor slagers gegeven in het bereiden van worstsoorten, vleeschwaren en het maken van conserven. De leeraar tijdens zijn demonstratie De bekende jaarlijksche St Jansmarkt te den Bosch is Woensdag onder groote belangstelling gehouden. Een bedrijvig tafreeltje De Academische Senaat van de jubileerende Utrechtsche Universiteit hield Woensdag in het Groot Auditorium een openbare zitting, tijdens welke de promotie der eere-doctoren plaats had. Een foto tijdens de rede van prof. dr. J. Roos Een frisch bad tijdens het groote jaarlijksche kamp der Marylebone school op het buitengoed -The Old Mill" in de nabijheid van Leith Hill" (Ena.)

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1936 | | pagina 4