DE EERSTE SLUISDEUR VOOR WIJK BIJ DUURSTEDE. genomen op doorre Engelsche ot paleis Soest- Prinses te gaan Minister mr. J. A. de Wilde bracht Woensdag een bezoek aan de automobielententoonstelling ip het R Al-gebouw te Amsterdam De eerste sluisdeur voor Europas grootste binnensluis te Wijk bij Duurstede is door vier sleepbooten van Amsterdam via het Metwedekanaal naar de plaats van bestemming gesleept en daar Woensdag aangekomen De schoonmaak- en restauratiewerkzaamheden in de Westminster Abbey te Londen vinden gestadig voortgang. Een der details wordt onder handen Tijdens zijn kort verblijf te Parijs op doorreis naar Genève had Anthony Eden op het Quai d'Orsay een onderhoud met ver schillende Fransche regeeringspersonen onder wie den premier Chautemps Onder geleide werd Woensdag een drietal Kleuters dijk toegelaten, om kinderlijke geschenken voor de aanbieden Chineesche vluchtelingen in de internationale concessie te Sjanghai, waar zij een goed heenkomen zochten toen hun ondergang dreigde. Een triest beeld van den toestand in het verre Oosten Dank zij de tegenwoordigheid van geest van den chauffeur kon een vrachtauto, die door den muur langs den weg te Jouy-en Josas (Fr.) reed, op het laatste oogenblik tot staan worden gebracht Een fraai bewerkt detail van het kostbaar geweer, dat door Koning Leopold van België aan Koning Farouk van Egypte geschonken is ter gelegenheid van diens huwelijk De oceaanvlucht van de Italiaansche «Uoene muizen» is geslaagd. Bruno Mussolini met de bemanning van zijn toestel voor hun ver trek Anthony Eden bij aankomst te Parijs is naar Genève. De staatsman op het Gare

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1938 | | pagina 4